O mnie

Jesteś tutaj bo wreszcie chcesz mieć zdjęcia, które pięknie odzwierciedlają Twoją markę.
Pragniesz uzupełnić swoją ofertę o zdjęcia wysokiej jakości,
które wyrażą autentyczną Ciebie.
Robisz co możesz, poświęciłaś już dużo czasu na pracę nad swoimi materiałami i brakuje im tylko finalnego szlifu, odpowiedniej oprawy, gdzie Ty jesteś w roli głównej.
Stojąc przed dylematem, gdzie znaleźć ten złoty środek, jak skomponować idealny zestaw zdjęć dla Ciebie.

Cześć, mam na imię Gosia

 

Chcę, żebyś wiedziała, że ja wiem, że jesteś piękna!
Pragnę, żebyś przez naszą współpracę mogła poczuć wolność w wyrażaniu najlepszej wersji siebie.

 

Jestem fotografką i kreatywną duszą.

 

Mam osobowość, która jest kopalnią pomysłów, a mój zapał i energia udziela się przy każdej realizacji.
Moimi fundamentami są świadomość, kreatywność i marketing.

..

Fotografia to moja pasja
a wielowymiarowość to mój supertalent.

Patrzę na każdy projekt z lotu ptaka, uwielbiam łączyć wiele dziedzin i kierować klientów do optymalnych efektów spełniających ich oczekiwania.

Jestem mistrzynią w burzy mózgów i budowaniu strategii kreatywnej. Często wystarczy nam jedna rozmowa, żebym nakierowała Cię na rozwiązania, które przez spójność z Tobą, dadzą Ci oczekiwane rezultaty.

Co mówią moi klienci

„Moją sesję z Gosią wspominam fantastycznie. Nie tylko mam świetne zdjęcia, ale co chyba najważniejsze, sama sobie się na nich podobam 😉 Gosia stworzyła podczas sesji super atmosferę, czułam się z nią bezpiecznie i na luzie. Dopiero po otrzymaniu zdjęć do selekcji miałam prawdziwy dylemat, które wybrać. Gosia to prawdziwa profesjonalistka, kreatywna i uważna, pełna energii. Polecam z całego serca!”

 

Beata Kosiacka, coach, trener NVC

„Dziękuję za przepiękne i ogromnie wzmacniające doświadczenie, cudownie było odnaleźć się w tak profesjonalnych a zarazem wyrozumiałych rękach.

Dziękuję i na pewno skorzystam ponownie.”

 

Marta Dębowska, nurolinguistic coach

 

„Spotkanie z Gosią na sesji było bardzo wartościową współpracą. Lekka, radosna atmosfera na sesji. Uważność na moje potrzeby, ciekawe pomysły. I na koniec oczywiście piękne zdjęcia. Dziękuję i polecam.

 

Tatiana Pałucka, właścicielka Budzenie Światła Kobiet

 

„Totalna magia. Często wracam wspomnieniami do tego weekendu. Jakoś też mam niedosyt Twojej osoby.

 

Kasia Harmony, bloggerka, organizatorka wyjazdów dla kobiet

„Podczas sesji zdjęciowej Gosia tworzy luźną atmosferę. Sugeruje ustawienie, prowadzi modela tak, żeby nie czuł się zagubiony. Efektem jej sesji są piękne i prawdziwe ujęcia. Polecam współpracę z Nida Photo. Zawsze jestem zadowolona.”

 

Kasia Leszczyńska, przedsiębiorczyni

Gosia jest autorką mojej „zawodowej” sesji zdjęciowej. Był to świetny wybór. Dynamika dnia była świetna a rezultaty super. Komunikacja z Gosią się świetna. Zdjęcia do obejrzenia są dostępne bardzo szybko. O wszystkim co istotne jestem informowana na bieżąco. Jednym słowem serdecznie polecam.

 

Kasia Wardecka, współwłaścicielka Centrum Konwersacji
Efekt końcowy w postaci obrazu, który dla Ciebie stworzę

Oferta

Sesje wizerunkowe

Twoja marka osobista jest w centrum wszystkich działań. Poprzez przygotowanie do sesji budujemy pełen scenariusz, za którym podążam.

Prowadzę Cię w tym, proponuję ustawienie, wskazuję jak pozować, żeby wyłonić jak najwięcej Twoich atutów jednocześnie pokazując prawdziwą Ciebie.

Portfolio zdjęć

Reportaż fotograficzny

Eventy to mój żywioł. W bardzo szybki i dyskretny sposób zachowuję na zdjęciach atmosferę, emocje i spontaniczne reakcje uczestników.

Z lekkością wtapiam się niczym kameleon w otoczenie. Ponieważ zajmuję się tez organizacją wydarzeń, dokładnie wiem, kiedy i kogo należy fotografować.

Portfolio reportażu

Nagrywanie i montaż wideo

Wykorzystuję sprzęt audio i wideo najnowszej generacji oraz oświetlenie, które zapewni wyśmienity efekt.

Korzystam z mojego wieloletniego doświadczenia pracy w marketingu, gdzie zajmowałam się takimi projektami i doradzę Ci jak uzyskać efekt dopasowany do Twoich potrzeb.

Opis i przykładowe wideo

Strategia kreatywna

Każda moja usługa zawiera w sobie konsultacje, które pomogą nam stworzyć zdjęcia czy też film pokazujący Twoją markę osobistą.

Moich klientów nakierowuję na optymalne rozwiązania aby uzyskać autentyczny efekt.

Konsulting marketingowy

Pracując w marketingu od 2010 roku zjadłam zęby na wybieraniu najlepszych zdjęć na potrzeby stron internetowych, przekazu w social media i do ofert – to również otrzymujesz u mnie w pakiecie przy konsultacji przed sesją czy nagraniem, lub możesz skorzystać z osobnej usługi.

Od czego zacząć?

Przygotowania do sesji zdjęciowej lub nagrań możesz zacząć od czytania mojego autorskiego e-booka „Zanim staniesz przed obiektywem”.

Poznasz w nim podstawowe pytania, które warto sobie zadać przygotowując się do sesji i praktyczne wskazówki, które usprawnią sesję zdjęciową i pozwolą wycisnąć maksimum z sesji zdjęciowej oraz nagrań, żeby ich efekty były dla Ciebie optymalne.

Aby pobrać e-book, kliknij tutaj.

Zadzwoń lub napisz do mnie

Od rozmowy rozpoczyna się kreacja Twojego projektu.

Z przyjemnością o nim porozmawiam

Zadzwoń: 692 169 853