O mnie

Jesteś tutaj bo wreszcie chcesz uzupełnić swoją ofertę o zdjęcia wysokiej jakości, które wyrażą autentyczną Ciebie.
Robisz co możesz, by połączyć kreatywność, inspirację i wolność aby ubarwić przekaz.
W efekcie skomponować idealny zestaw osobistych zdjęć zgodnie z Twoją wizją.

Cześć, mam na imię Gosia

Jestem fotografką i kreatywną duszą z doświadczeniem w marketingu od 2010 roku.
Mam osobowość, która jest kopalnią pomysłów, a mój zapał i energia udziela się przy każdej realizacji.

Moimi fundamentami są świadomość, kreatywność i marketing.

Jestem mistrzynią w burzy mózgów i budowaniu strategii kreatywnej. Często wystarczy nam jedna rozmowa, żebym nakierowała Cię na rozwiązania, które przez spójność z Tobą, dadzą Ci oczekiwane rezultaty.

Jestem człowiekiem relacji, kocham otaczać się ludźmi i dla nich kreować piękne fotografie.

Nie ma dwóch takich samych sesji zdjęciowych i każdy projekt jest unikatowy.

..

Fotografia to moja pasja
a wielowymiarowość to mój supertalent.

Patrzę na każdy projekt z lotu ptaka, uwielbiam łączyć wiele dziedzin i kierować klientów do optymalnych efektów spełniających ich oczekiwania.

Co mówią moi klienci

„Moją sesję z Gosią wspominam fantastycznie. Nie tylko mam świetne zdjęcia, ale co chyba najważniejsze, sama sobie się na nich podobam 😉 Gosia stworzyła podczas sesji super atmosferę, czułam się z nią bezpiecznie i na luzie. Dopiero po otrzymaniu zdjęć do selekcji miałam prawdziwy dylemat, które wybrać. Gosia to prawdziwa profesjonalistka, kreatywna i uważna, pełna energii. Polecam z całego serca!”

 

Beata Kosiacka, coach, trener NVC

„Dziękuję za przepiękne i ogromnie wzmacniające doświadczenie, cudownie było odnaleźć się w tak profesjonalnych a zarazem wyrozumiałych rękach.

Dziękuję i na pewno skorzystam ponownie.”

 

Marta Dębowska, nurolinguistic coach

 

„Spotkanie z Gosią na sesji było bardzo wartościową współpracą. Lekka, radosna atmosfera na sesji. Uważność na moje potrzeby, ciekawe pomysły. I na koniec oczywiście piękne zdjęcia. Dziękuję i polecam.

 

Tatiana Pałucka, właścicielka Budzenie Światła Kobiet

 

„Podczas sesji zdjęciowej Gosia tworzy luźną atmosferę. Sugeruje ustawienie, prowadzi modela tak, żeby nie czuł się zagubiony. Efektem jej sesji są piękne i prawdziwe ujęcia. Polecam współpracę z Nida Photo. Zawsze jestem zadowolona.”

 

Kasia Leszczyńska, przedsiębiorczyni

Gosia jest autorką mojej „zawodowej” sesji zdjęciowej. Był to świetny wybór. Dynamika dnia była świetna a rezultaty super. Komunikacja z Gosią się świetna. Zdjęcia do obejrzenia są dostępne bardzo szybko. O wszystkim co istotne jestem informowana na bieżąco. Jednym słowem serdecznie polecam.

 

Kasia Wardecka, współwłaścicielka Centrum Konwersacji
Efekt końcowy w postaci obrazu, który dla Ciebie stworzę

Oferta

Sesje wizerunkowe

Twoja marka osobista jest w centrum wszystkich działań. Poprzez przygotowanie do sesji budujemy pełen scenariusz, za którym podążam.

Prowadzę Cię w tym, proponuję ustawienie, wskazuję jak pozować, żeby wyłonić jak najwięcej Twoich atutów jednocześnie pokazując prawdziwą Ciebie.

Portfolio zdjęć

Reportaż fotograficzny

Eventy to mój żywioł. W bardzo szybki i dyskretny sposób zachowuję na zdjęciach atmosferę, emocje i spontaniczne reakcje uczestników.

Z lekkością wtapiam się niczym kameleon w otoczenie. Ponieważ zajmuję się tez organizacją wydarzeń, dokładnie wiem, kiedy i kogo należy fotografować.

Portfolio reportażu

Nagrywanie i montaż wideo

Wykorzystuję sprzęt audio i wideo najnowszej generacji oraz oświetlenie, które zapewni wyśmienity efekt.

Korzystam z mojego wieloletniego doświadczenia pracy w marketingu, gdzie zajmowałam się takimi projektami i doradzę Ci jak uzyskać efekt dopasowany do Twoich potrzeb.

Opis i przykładowe wideo

Strategia kreatywna

Każda moja usługa zawiera w sobie konsultacje, które pomogą nam stworzyć zdjęcia czy też film pokazujący Twoją markę osobistą.

Moich klientów nakierowuję na optymalne rozwiązania aby uzyskać autentyczny efekt.

Konsulting marketingowy

Pracując w marketingu od 2010 roku zjadłam zęby na wybieraniu najlepszych zdjęć na potrzeby stron internetowych, przekazu w social media i do ofert – to również otrzymujesz u mnie w pakiecie przy konsultacji przed sesją czy nagraniem, lub możesz skorzystać z osobnej usługi.

Od czego zacząć?

Przygotowania do sesji zdjęciowej lub nagrań możesz zacząć od czytania mojego autorskiego e-booka „Zanim staniesz przed obiektywem”.

Poznasz w nim podstawowe pytania, które warto sobie zadać przygotowując się do sesji i praktyczne wskazówki, które usprawnią sesję zdjęciową i pozwolą wycisnąć maksimum z sesji zdjęciowej oraz nagrań, żeby ich efekty były dla Ciebie optymalne.

Aby pobrać e-book, kliknij tutaj.

Zadzwoń lub napisz do mnie

Od rozmowy rozpoczyna się kreacja Twojego projektu.

Z przyjemnością o nim porozmawiam

Zadzwoń: 692 169 853